Reklama MiK Lublin - podnośniki koszowe

Wynajem podnośnika koszowego w Lublinie

 

Podnośniki koszowe używane są nie tylko do instalowania reklam. Mogą być one bardzo użyteczne także w wielu innych zastosowaniach wszędzie tam, gdzie konieczna jest praca na wysokości. Dzięki podnośnikowi koszowemu można wygodnie podnieść na odpowiednią wysokość nie tylko pracowników, ale także narzędzia lub materiały. Pozwoli to na wykonanie prac, do których nie ma sensu stawiać specjalnego rusztowania - na przykład drobnych prac remontowych elewacji budynków, instalacji kamer lub innych urządzeń na budynkach i tym podobnych zadań.

Oferujemy podnośnik koszowy o wysokości roboczej zwyżki 20 metrów i wysięgu bocznym 11 metrów. Może on unieść ciężar o wadze do 200 kilogramów. Żadne inne metody nie zapewnią równie szybkiego dotarcia do położonego wysoko miejsca, jak to robią podnośniki koszowe. Dzięki niemu wszelkie prace na wysokości mogą być wykonane szybko i sprawnie, jeśli tylko znajdują się w zasięgu parametrów roboczych podnośnika. Lublin jest miastem, w którym jest wiele prac wysokościowych do wykonania i zdecydowana większość z nich może być obsłużona właśnie przez tego rodzaju urządzenie. Jego zastosowanie to nie tylko szybkość działania, ale także oszczędność finansowa w porównaniu do innych metod dotarcia na wysokość z tak dużym obciążeniem.

Podnośnik nie wymaga od unoszonych nim pracowników żadnych kwalifikacji alpinistycznych, jak to jest w przypadku prac wykonywanych przez osoby zjeżdżające po elewacji budynków na linach. Alpiniści wykonują bardzo często prace związane z myciem elewacji budynków, ale do specjalistycznych zadań potrzebni są znający się na rzeczy fachowcy, którzy na ogół nie posiadają alpinistycznych kwalifikacji. Idealnym narzędziem dostarczenia ich na miejsce wysokościowej pracy jest właśnie podnośnik. Dzięki temu urządzeniu możesz bez obaw włączyć prace wysokościowe do planowanych przez siebie działań konserwacyjnych lub naprawczych w budynkach lub innych wysoko położonych miejscach. Nasz podnośnik koszowy MX 200 zabudowany na podwoziu Nissan Cabstar jest do twojej dyspozycji.

Podnośnik koszowy teleskopowy MX 200 na Nissan Cabstar

- wysokość robocza zwyżki - 20 m
- wysięg boczny - 11 m
- kosz obrotowy - 130 stopni
- udźwig kosza - 200 kg
- DMC podnośnika - 3,5 t