Reklama MiK Lublin - litery podświetlane

Litery podświetlane przestrzenne w Lublinie

 

Litery świetlne to elementy reklamy umieszczanych na budynkach lub tablicach informacyjnych. Przeważnie są to loga firm lub nazwy obiektów, takich jak galerie handlowe lub centra biznesowe. Napisy i loga wykonane w tej technologii są równie łatwo widoczne w ciągu dnia, jak i nocą. Nie ma innej równie widocznej i tak dobitnie ukazującej twoją firmę reklamy. Wykonujemy litery podświetlane zarówno z aluminioium, jak i z pleksi oraz winylu - ostatnim przypadku dotyczy to liter o wysokości ponad trzech metrów).

Atrakcyjność liter podświetlanych sprawia, że bardzo chętnie są one używane także przez zakłady i salony usługowe, sklepy, hotele oraz restauracje. Ponieważ są one trójwymiarowe, łatwiej rzucają się w oczy w ciągu dnia. Nocą są doskonale widoczne dzięki podświetleniu. Do ich iluminacji używamy wysoko wydajnych i jednocześnie bardzo trwałych, energooszczędnych diod LED. Dają one gwarancję skutecznego i bezawaryjnego oświetlenia wykonanych przez nas realizacji. Nie ma bowiem nic gorszego, niż napis reklamowy, którego poszczególne litery lub części liter nie są oświetlone, lub migają z powodu awarii oświetlenia. Dzięki zastosowaniu diod LED tego rodzaju wpadka nigdy nie będzie miała miejsca, zaś awaria pojedynczej diody w całym systemie podświetlenia będzie po prostu niewidoczna. Nowoczesne miasta pełne są przepięknych logotypów i napisów ozdabiających je zarówno w dzień, jak i w nocy, co bardzo ożywia ich ulice. Dzięki naszej pracy także Lublin staje się coraz bardziej kolorowy i ciekawszy.

Również twoja firma może łatwo dołączyć do szczęśliwych posiadaczy profesjonalnie wykonanego szyldu lub znaku firmowego ozdabiającego twój budynek, lub punkt usługowy. Z twojej strony wystarczy tylko chęć ich zamówienia, my natomiast zajmiemy się całą pracą i wszelkimi zagadnieniami techniczno-realizacyjnymi. Zadbamy także o pełny serwis i konserwację twojej reklamy. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie w czasie, gdy twoja firma będzie dosłownie świeciła przykładem.
ZAPRASZAMY !!!