Reklama MiK Lublin - reklama podświetlana

Reklama podświetlana - Kasetony

 

Kasetony Lublin - Kasetony podświetlane wykonujemy ze specjalnych profili kasetonowych - aluminiowych, oraz z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w reklamie. Mogą mieć dowolne kształty i wielkości. Obecnie do podświetlenia tej formy reklamy najczęściej stosowane są diody LED. Kaseton reklamowy może być jednostronny lub dwustronny. Lico wykonywane jest z plexi lub vinylu na który nanoszona jest grafika reklamowa.

Lublin to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. To tu tworzymy nowoczesne sposoby tworzenia reklamy. Na naszym koncie znajdują się setki zrealizowanych zleceń. Współpracujemy z wieloma firmami w całej Polsce, które cenią sobie nasze usługi. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją kasetonów podświetlanych. Zostały one stworzone ze specjalnego tworzywa, jakim jest aluminium, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i odporne na zmiany temperatury. Można na nich zamieścić dowolną treść lub grafikę. Idealnie nadają się jako szyld, który z pewnością przyciągnie uwagę klientów. Aby reklama podświetlana idealnie spełniała swoje zadanie, stosujemy diody LED, które dają duże źródło światła przy niewielkim poborze energii.


Kasetony reklamowe mogą być jedno lub dwustronne. Wszystko zależy od oczekiwań naszych klientów, którzy wspólnie z nami tworzą swoją reklamę. Można również dobrać dowolny wzór i rozmiar czcionki. Dostosowujemy charakter napisu do tego, co ma on reklamować. Dzięki temu reklama podświetlana będzie bardziej utożsamiała się z Twoją firmą. Wieczorem wszystko będzie dokładnie widoczne, dzięki stale świecącym diodom. Zapewniamy estetyczny i nowoczesny wygląd. Każde zlecenie realizujemy w bardzo szybkim czasie. Nasza agencja reklamy zewnętrznej dba o to, aby wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe. Zajmujemy się również montażem oraz serwisowaniem kasetonów. W razie jakichkolwiek usterek jesteśmy do dyspozycji. Reklamy podświetlane wieszane są nad wejściem do sklepu lub firmy. Dzięki temu każdy klient będzie miał pewność, że znajduje się we właściwym miejscu. Dzięki naszej reklamie Twoja marka stanie się rozpoznawalna, a Ty będziesz cieszył się dużą popularnością. Jako doświadczeni producenci wiemy, co jest dla Ciebie najlepsze. Stworzymy coś, co sprawi, że Twoja grafika reklamowa będzie przyciągała wzrok wszystkich klientów.ZAPRASZAMY !!!